Adana Seyhan Protez Tırnak
Adana Seyhan Protez Tırnak

Adana Seyhan Protez Tırnak

 

Protez tırnak kendi tırnağının üzerine uygulanan uzun hazır tırnaklarıdır.Protez tırnak,asıl tırnağın üzerine  bazı koruyucu maddeler kullanıldıktan sonra uygulanır.protez tırnak kadınlar için çok kullanışlı olup tırnak uzatamayan kadınların rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olmasını  sağlar.

 

Kimler protez tırnak yaptırabilir:

 

  • Özellik ile tırnak yeme problemi olanlar.
  • Kırılgan tırnaklara sahip olanlar.
  • Tırnak uzatmaya zaman ayıramayan çalışan kadınlar.
     


Protez Tırnak Çeşitleri

 

Jel tırnak; Bu yöntemde tırnağa jelimsi bir sıvı uygulanıyor. En çok tercih edilen ve en dayanıklı yöntemlerden biridir.

Bu jel sıvı üç kademe de uygulanıyor. İlk olarak sürülen jel sıvı tırnağı sabitlemek için kullanılıyor. İkinci olarak daha kıvamlı bir jel sürülüyor. Bu jel ile tırnağa şekil veriliyor. Son olarak sürülen jel ile tırnağa son bir rötuş yapılıyor. Bu son jel ile tırnak daha ışıl ışıl görünüyor.

 

Akrilik tırnak; Özel bir toz ve sıvı ile yapılan protez tırnak uygulamasıdır. Bu uygulama çok doğal görünmemektedir. Tırnak ucuna plastik tırnak yerleştirilip özel karışım ile tırnağın kalan kısmının doldurulması ile yapılır.

 

adana protez tırnak,adana protez tırnak yapan yerler,adana protez tırnak fiyatı,adana protez tırnak modelleri,adana protez tırnak uzmanı,adana protez tırnak işlemleri,adana protez tırnak uygulaması,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
menopoza ne iyi gelir erken menopoz bitkisel tedavi ultimatif menopoz belirtileri nelerdir bitkisel tedavi yöntemleri 2y1 menopoz tedavisi menopoza ne iyi gelir